Firmamız; gelişen teknolojiye ve iş ihtiyaçlarına uygun geniş makine parkı ile Makine Kiralama, Taşıma, Kaldırma, Sevkiyat ve Yükleme hizmetleri verirken aynı zamanda Konteyner Taşımacılığı ve Konteyner ürünlerinde satış, kiralama hizmetleri vermektedir.

Başta Pendik, Kartal, Kurtköy, Tuzla, Sultanbeyli, Orhanlı, Kaynarca, İçmeler, Güzelyalı, Esenyalı, Aydınlı ve İstanbul olmak üzere Marmara bölgesinde Araç Üstü Vinç,  Sepetli Platform, Vinç, Tırlı Vinç, Manlift ve Konteyner ürünlerinde Türkiye’nin tüm bölgelerinde Kiralama, Taşıma, Kaldırma ve Yükleme hizmetleri veriyoruz.

İş koluna, belirlenen makineye ve projeye bağlı olarak Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık ve Yıllık fiyatlandırmalar olduğu için belirlenen kriterlere göre fiyatlandırma yapılıyor. Bu nedenle fiyat konusunda telefon ile veya iletişim sayfamızda bulunan iletişim formunu kullanarak teklif ve fiyat bilgisi alabilirsiniz.

8 Metre ila 70 Metre arası Araç Üstü Vinç, Tırlı Vinç, Kamyon, Platform, Manlift ürün gruplarının yanında Taşımacılık için Rampa Kamyonet ve Ofis, Ev ve Şantiyelere uygun Konteyner ürünlerimiz mevcuttur.

Normal çalışma saatlerimiz; 08:00 – 18:00 olsada koşullara ve işlere uygun olarak 7/24 hizmet veriyoruz.

Makaslı, Eklemli, Dikey, Teleskopik, Örümcek, Paletli ve Elektrikli, Dizel bir çok Personel Yükseltici Ürün gruplarında müşterilerimize kiralama hizmeti veriyoruz.

1 Ton ila 30 Ton arası Dizel ve Akülü Forklift Kiralama yapıyoruz.

Makinelerimizde Marka tercihimiz; Garanti, Yedek Parça v.b servis konularında sorun yaşatmayan ve müşteriye ideal çalışma olanakları sağlayan bir çok marka ile çalışıyoruz.

Aradığınız sorunun cevabını bulamadınız mı?

HEMEN ARA!